Бренд Romantic Collection орієнтований на клієнтів, з високими вимогами до якості декоративної косметики. У виробництві використовуються тільки високоякісні інгредієнти, що мають сертифікати якості та санітарні висновки.

Ні для кого не секрет, що вартістьдекоративної косметики дорогих брендів на 70-80% складається з імені та на 20-30% із собівартості.

«Romantic Collection» володіючи достатніми власними виробничими потужностями в різних країнах, може собі дозволити невисоку націнку за збереження якості гідногодорогого бренду. Маркетинговий підхід "Romantic Collection" орієнтований на мінімізацію кількості посередників між виробництвом та клієнтом. Купуючи нашу продукцію, ви купуєте її практично від виробника з мінімальною націнкою.

Наш основний принцип – «Задоволенийклієнт це постійний клієнт». Так практично у всіх видах декоративної косметики «Romantic Collection» містяться зволожуючі, живлячі та захищаючі компоненти, що дарують споживачеві комфорт та здоров'я.

Сучасна лабораторія європейського класу веде розробкунових видів продукції. У лабораторії також здійснюється додатковий контроль інгредієнтів та готової продукції.

Дякую, за виявлену до нас довіру.
"Christian" - вибирайте найкраще!